תרגילים - מכון סילבה ישראל

24
תרגיל האור
קריינות: מאירה ליברמן
כיצד להתחבר לאור! תרגיל העוזר לנו להתחבר למקום הפנימי שבתוכנו, לחוש עוצמה, ביטחון, אהבה שאחר כך מוקרנים מאיתנו החוצה ומורגשים ע"י הסובבים אותנו. זה גם משפיע על היום שלנו ועל הצורה בה אנו חווים אותו.
1
תרגיל האהבה
קריינות: רפי ליברמן
תרגיל המאפשר לנו להתמלא באהבה ולהרגיש אהובים ומוגנים.
2
תרגיל אגם המרגנית
קריינות: רפי ליברמן
תרגיל יפהפה של הרפיה ודמיון המשלב החושים ואת הרגש. התרגיל מאפשר לך להיכנס להרפיה עמוקה וקסומה. אתה מתמלא בכוח ובאנרגיה ומרגיש תחושת שחרור והנאה רבה.
5
תרגיל לחידוש הנעורים
קריינות: מאירה ליברמן
להשתמש באנרגיית הצבע הוורוד כדי לחדש את המראה הצעיר והחיוניות. אנשים שמבצעים את התרגיל לאורך זמן, מספרים על תוצאות מדהימותֱ!

15
תרגיל "קופסת האנרגיה"
קריינות: רפי ליברמן
התרגיל הזה מאפשר לך לממש משאלה מכל תחום שהוא, בעזרת אנרגית ארבעת היסודות ובעזרת האנרגיה שלך. התרגיל ממקד אותך במשאלה, שיכולה להיות: מטרה, בעיה שברצונך לפתור או חלום שברצונך להגשים וכן בכלי שיעזור לממש אותה: קופסת האנרגיה.
9
תרגיל הזיכרונות
קריינות: רפי ליברמן
לשחזר חוויות חיוביות ולהשתמש בהן כדי להתמודד עם מצב שהיום קשה יותר להתמודד איתו. זהו תרגיל חשוב המחבר אותנו עם חוויות של הצלחה כדי להתמודד טוב יותר עם קשיים.
6
תרגיל המצליחן
קריינות: רפי ליברמן
להחדיר למודעות הפנימית תכונות של מצליחן כדי לפעול כמצליחנים בתחומים שחשובים לנו . .
23
תיבת פנדורה
קריינות: טניה ליברמן – רפי ליברמן
בתרגיל כל אחד ישחרר מתיבת פנדורה האישית שלו, את כל המטענים השליליים: פחד, שנאה, קנאה, רגשות אשמה, תסכולים ועוד. בתיבה נשאיר את היקר מכל: את התקווה ונתכנת את עצמנו להצליח להגיע לכל המטרות שנציב לעצמנו.
14
תרגיל ל"הפגת כאבים"
קריינות: מאירה ליברמן
תרגיל המאפשר לנו להפוך כאב רגיל או כרוני למשהו אובייקטיבי, כך שהמוח מגויס מיד להפיג עד להעלים אותו כליל. מומלץ מאד להפגת כאבים.
12
תרגיל עולם השפע
קריינות: טניה ליברמן
להשתמש בדמיון כדי ליצור עולם בו יש לנו שפע מכל דבר. כשאנחנו מתחברים בתרגיל לשפע (בכל התחומים, לא רק החומרי) ומרגישים איתו בנוח, אנו מעבירים מסר למודעות הפנימית שמגיע לנו. זה עוזר לנו להיפתח לשפע וליהנות ממנו גם בעולם הממשי.

20
תרגיל בית האוצרות
קריינות: טניה ליברמן
"בית האני" כדי להיות מודעים ולהתחבר לאוצרות שלנו בכל המישורים: החומרי, השכלי, הרגשי והרוחני.
18
תרגיל הילד הפנימי
קריינות: מאירה ליברמן
התחברות לילד הפנימי בתוכך כדי להגביר את הקבלה העצמית ולחוות שמחה ואושר. תרגיל שנוגע בנו עמוק פנימה. בכל אחד מאיתנו ישנו ילד קטן שמייחל לקשר איתנו, במיוחד אם זה ילד פגוע ועצוב. ההתחברות איתו מאפשרת להתחיל את הריפוי והקבלה העצמית.
10
תרגיל הפעמון
קריינות: טניה ליברמן
לבנות פעמון של אנרגיה המגן עלינו. אנשים רבים משתמשים מידי יום בתרגיל הפעמון כדי להגן על עצמם ובמיוחד על יקיריהם (חיילים בצבא, תרמילאים בהודו ובדרום אמריקה, הורים מבוגרים החיים לבד, נהגים חדשים ועוד).
19
רגיעה, זיכרון וביטחון עצמי
קריינות: רפי ליברמן
שימוש ב"שלוש האצבעות" כדי להירגע, לזכור טוב יותר ולהרגיש ביטחון עצמי בכל רגע שנרצה.
11
תרגיל להגברת המכירות
קריינות: טניה ליברמן
תרגיל מומלץ לכל איש מכירות, מבוסס על ספרו של אוג מנדינו: "המוכר הטוב ביותר בעולם".
8
תרגיל ליצירת שינויים חיוביים בחיים
קריינות: טניה ליברמן
התרגיל מכניס להרפיה גופנית עמוקה ולרגיעה שכלית. מצב זה מאפשר שינוי המחשבות ויצירת דימויים שכליים חדשים שיביאו לשינויים חיוביים.

17
תרגיל "בועות ריפוי"
קריינות: מאירה ליברמן
תרגיל קסום שמעניק אנרגיה רבה לריפוי והחלמה. נכנסים לשלוש בועות ריפוי שונות, כל פעם אחת אחרת ומשתמשים באנרגיה המרפאה של כל בועה כדי לטהר, לרפא, להפיג כאבים ולהתמלא בחיוניות. טוב לבעיה פיזית / רגשית/ שכלית.
22
תרגיל לשחרור רגשות
קריינות: טניה ליברמן
התרגיל מאפשר לנו לשחרר מתח, דחיה, ניצול, השפלה, בגידה, תוקפנות, רגשות שליליים כלפי הורים, אחים, בני זוג, ילדים, ידידים ואחרים. התרגיל עוזר לסלוח לעצמך ולאחרים.
21
תרגיל הרפסודה
קריינות: רפי ליברמן
תרגיל לקבלת אינטואיציות שיעזרו לנו לפתור בעיה, לקבל החלטה ועוד. התרגיל מאפשר למודעות הפנימית להנחות אותנו לכיוון הפתרון שאנחנו מחפשים גם אם אנו לא יודעים מהו. כל מה שעלינו לעשות הוא לזרום עם ההנחיה והמוזיקה לחלוטין כדי לנקות את הראש ממחשבות.
4
תרגיל "פתרון בעיות מזווית חדשה"
קריינות: טניה ליברמן
מחזק את הגישה האופטימית שמגבירה את הרצון לעשות משהו במקום להיות שקוע בבעיות ולסבול. התרגיל מחדד את היכולת למצוא פתרונות ולממש אותם. בצענו אותו במפגש הבוגרים האחרון והוא זכה להצלחה רבה.
16
תרגיל "אלדין"
קריינות: רפי ליברמן
תרגיל מצוין המאפשר לך לעבוד על שלוש מטרות אישיות, אחת לטווח קצר, אחת לטווח בינוני ואחת לטווח ארוך . התרגיל מתחיל בטיול דמיוני המפעיל את כל החושים, הדמיון והיצירתיות ומשרה אווירת שלוה והנאה.
3
תרגיל הבלונים
קריינות: רפי ליברמן
תרגיל כדי ליהנות מהשפעתם החיובית של הצבעים.


למידע נוסף על התרגילים

השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:
  רוצים גם אתם לגלות את שיטת סילבה?

   


  למידע על הקורסים והסדנאות שלנו

  השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:   x
   סייען נגישות
   הגדלת גופן
   הקטנת גופן
   גופן קריא
   גווני אפור
   גווני מונוכרום
   איפוס צבעים
   הקטנת תצוגה
   הגדלת תצוגה
   איפוס תצוגה

   אתר מונגש

   אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

   סייגי נגישות

   למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

   רכיב נגישות

   באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.