ביראות, שיפור הבריאות

ביראות, שיפור הבריאות

כשמופיעה בעיה בריאותית, באיבר, מערכת, או מנגנון פעולה  בגוף שלנו שמשתבשים ולא מאפשרים לנו להרגיש ולתפקד במיטבנו… כולנו פונים לקבל טיפול רפואי (קונבנציונאלי ו/או אלטרנטיבי) במטרה להחזיר את הגוף למצב בריא ולהמשיך הלאה בחיינו. לפעמים הטיפול הרפואי מספיק ואנו מחלימים מהר. לפעמים ההחלמה לוקחת זמן ממושך מאד – דבר שמשבש לנו את החיים ברמה כזו או אחרת. לעיתים הבעיה הבריאותית נראית בלתי פתירה. איך אנו יכולים לעזור לעצמנו ברמה הבריאותית?

מה מאפשר הופעת בעיות בריאות?

רופאים שמו לב שבעיות בריאות רבות מתפרצות דווקא אצל אנשים שחוו שינוי משמעותי בחייהם (חיובי או שלילי) שגרם להם למתחים ולחצים מעיקים כמו: בעיות כלכליות, קשיים בעבודה, מערכת יחסים חשובה שעלתה על שרטון, מוות של אדם יקר, פיטורין, גירושים (ועוד כל מיני אסונות פרטיים), או לחלופין, הולדת ילד, חתונה, או כל אירוע מאד משמח, שמשנה חיים או דורש הרבה תשומת לב אנרגיה ומשאבי-נפש. במילים אחרות קיים קשר ישיר בין המצב הרגשי לגופני.

מהו הגורם העיקרי להופעת בעיות בריאות?

בדרך כלל האירועים המשמעותיים שאנו חווים בחיים, מכניסים אותנו לסטרס. המשמעות של הסטרס היא, שהמוח העתיק שלנו מפרש את המצב כחיים ומוות. לכן, לשם הישרדות, כאשר הסטרס מופיע, הוא נותן הוראה למערכת החיסונית להפסיק לתפקד. הסיבה לכך היא, צורך באנרגיה ומשאבים זמינים כדי לשמור על הגוף שלנו בחיים.

כאשר הסטרס מופיע בחיים שלנו לזמן קצר אז המערכת החיסונית חוזרת מהר לתפקוד. אבל אם הסטרס ממושך כי הבעיה או האתגר שנכנסו לחיינו לא "ממהרים להעלם"… התוצאה היא שהמערכת החיסונית נשארת מנוטרלת לזמן ממושך והסיכון לחלות עולה בצורה משמעותית. אם הגוף שלנו באותה תקופה במצב מעולה… נצליח להתמודד עם העניין. אך אם מצבנו הגופני בינוני ומטה יש סיכוי גבוה מאד שתופיע איזה שהיא בעיה בריאותית… ואם חלילה אנחנו כבר חולים במשהו…. המחלה תחמיר.

מה ניתן לעשות כדי לשמור על הבריאות?

לבריאות שני היבטים: מניעה והחלמה.
מניעת בעיות בריאות: אם אנחנו כרגע ללא בעיה בריאותית אך חווים סטרס בגלל איזה אתגר שנכנס לחיינו (חיובי או שלילי)… עלינו לדעת איך  לערוך ריפוי עצמי ולהחזיר את עצמנו למצב רגיעה בלי קשר לאתגר ולמה שקורה מסביב לנו. ברגע שרמת הרגיעה עולה, מצב ההישרדות נחלש ונעלם ולמערכת החיסונית מתאפשר לחזור לתפקוד. לכן, ליצור רמת רגיעה גבוהה הנשארת לאורך זמן רב, היא פעולת מניעה חשובה.

החלמה: אם יש לנו בעיה בריאותית, מערכת חיסונית פעילה, זה לא מספיק… צריך לחזק אותה ולהנגיש לה את כל המשאבים שיש לנו לריפוי עצמי.

כיצד שיטת סילבה משפרת את בריאות שלך?

ניתן למנוע בעיות בריאות ולסייע בריפוי הגוף באמצעות שלושה גורמים חשובים:
רגיעה, חשיבה חיובית  שינוי אמונות והפעלת המוח המרפא

 • רגיעה:הורדת רמת המתח והחרדה והתגברות על הפחד משפיעות על תהליך הריפוי.
 • חשיבה חיובית:מחשבות חיוביות מעודדות את תהליך ההחלמה ומביאות לשקט פנימי.
 • שינוי אמונות:אמונות שליליות מדכאות, מוחלפות באמונות שעוזרות לריפוי עצמי.

כיצד רגיעה משפרת את הבריאות שלך?

השלב הראשון לשיפור הבריאות הוא להפיג את המתחים המצטברים. במצב רגיעה באמצעות שימוש בדמיון מסלקים דאגות, פחדים ומחשבות מטרידות.
כאשר אדם סובל ממחלה שמאיימת על חייו, הפחד עלול לגבור ולגרום לכך שהוא יתקשה לפתח ציפיות חיוביות לגבי העתיד. הרפית הגוף עוזרת לשבור את מעגל הקסמים של מתח המוביל לפחד וחוזר חלילה. כשהגוף רפוי, לפחות במשך מספר דקות, המחלה כבר לא שולטת על החיים. חולים רבים שלמדו להגיע להרפיה אומרים שנקודת הראות על מה שעובר עליהם משתנה ושהם מתמלאים אנרגיה.

מה הקשר בין חשיבה חיובית לבריאות הגוף?

הציפיות שיש לנו לגבי תהליך בריאות הגוף והתמונות שאנו מחזיקים בראש הן שתקבענה את סיכויי ההחלמה. אדם פסימי שאומר לעצמו שוב ושוב משפטים כמו: "קשה לי", "אני לא רואה שום הטבה", "מזה אני לא  אצא", מעכב את יכולתו להחלים. מחקרים רבים הוכיחו, שציפיות שליליות  ביחס לבריאות הגוף מפריעות להחלמה בעוד משציפיות חיוביות לבריאות הן גורם מכריע בריפוי עצמי. הגוף יכול לרפא את עצמו בתנאי שהשכל יאפשר לו לבצע את עבודתו.

איך שינוי אמונות משפיע על הבריאות?

האמונות יכולות להיות המקור הראשי של פגיעה בבריאות שלנו והופעת מחלות, או הכוח החזק ביותר בתהליך הרפוי. ד"ר בנסון אמר שהאמונות משפיעות על מה שקורה לנו. אדם שמאמין ש"החיים קשים", יראה בבעיות הבריאות שלו הוכחה לאמונתו. רוב הסיכויים שידאג כל הזמן ויהיה מדוכא. האמונות יוצרות רגשות ולרגשות יש כוח אדיר בהפעלת המנגנונים המזיקים לגוף או המיטיבים עמו. אדם בעל גישה אופטימית תמיד יחפש וימצא, את הצד החיובי שבמצב אפילו כשהוא סובל מבעיות בריאות. מי שמאמין ביכולתו להשפיע על חייו, לוקח אחריות ומשתתף באופן פעיל בתהליך הריפוי העצמי.

כיצד שיטת סילבה מסייעת לבריאות ?

שיטת סילבה מספקת כלים להתמודדות טובה יותר עם מצבים לא רצויים, מסייעת לריפוי ולבריאות ומלמדת כיצד להחליף דאגה ברגיעה. הבריאות והמישור הרגשי
הורדת רמת המתח והחרדה, התגברות על הפחד והגברת הרגיעה הפנימית.

הבריאות והמישור השכלי

שינוי מחשבות שליליות ואמונות מגבילות לכיוון הריפוי.

הבריאות והמישור הפיזי

הפעלת טכניקות לשיפור המצב ולהקלה עד להעלמת הכאבים

מהם השלבים לבריאות וריפוי עצמי?

בשלב ראשון כדי להקל את המתח והחרדה, באמצעות שיטת סילבה תוכלו להשתתף בתהליך הריפוי העצמי ולשנות מחשבות שליליות ואמונות מגבילות, תוכלו להתגבר על הפחד ותהנו משלווה פנימית שהולכת ומתרחבת ככל שתתרגלו יותר ותוכלו להנות מבריאות ושיפור בריאות הגוף.

בשלב השני באמצעות שיטת סילבה תוכלו להעביר למוח מידע שגורם לשיפור המצב הבריאותי ושפר את בריאות הגוף.

אנשים המתנסים בשיטת סילבה ברחבי העולם מגלים שהרצון, האמונה והרגש מסוגלים לחולל שינויים גופניים ולייצר ריפוי עצמי.

באיזה תחומים שיטת סילבה מסייעת לבריאות הגוף?

• נדודי שינה
• כאבי-ראש ומגרנות
• עייפות
• כאבי-גב
• לחץ דם גבוה
• אלרגיות
• דלקת פרקים
• מחלות שונות
• עישון
• משקל יתר ועוד

ריפוי הגוף באמצעות שיטת סילבה

כיום ידוע שבעיות בריאות רבות נגרמות על ידי מתח. לכן הפחתת המתח היא שלב ראשון בשמירה על הבריאות והשתתפות בריפוי עצמי. כל אחד יכול ללמוד טכניקות של ריפוי עצמי כי הגוף מסוגל לרפא את עצמו בצורה הטובה ביותר בתנאי שהשכל, המשוחרר ממתח, יאפשר לו לבצע את עבודתו.הטכניקות של 'שיטת סילבה' עוזרות לסלק דאגות, לצפות לריפוי, לשנות אמונות בקשר לבריאות ולהביא לכך שהגוף יתקן את עצמו.

נשמע מדהים נכון? 

מוזמנים ומוזמנות לדבר איתנו ולראות כיצד אפשר לעשות שינוי אדיר בחיים ולטפל בבריאות שלכם.

לשיחת התאמה ללא עלות

https://abcdefgh.ravpage.co.il/sicha?ref=Aa

לפרטים נוספים ולתיאום שיחה התקשרו אלינו:

בטלפון: 03-6025756, 052-5366133

במיל: silva.liberman@gmail.com

 

בוגרי שיטת סילבה מספרים:


למידע על הקורסים והסדנאות שלנו

השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.