קורס לילדים

קורס לילדים

קורס שיטת סילבה לילדים

להרגיש טוב יותר ולהצליח יותר – זה הכל בראש

מהו קורס שיטת סילבה לילדים?

ילדים רבים חווים במהלך הילדות קשיים שונים ואתגרים רבים ומגוונים כגון: חרדות, פחדים, חששות, חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, קשיים בלימודים, קשיים חברתיים ועוד. פעמים רבות ילדים מוצאים את עצמם מתוסכלים וחסרי אונים, מול אתגרים שאין להם כלים להתמודד איתם. דברים רבים אינם נלמדים בבית ספר והורים רבים אינם יודעים כיצד לעזור לילדים ולסייע להם עם אתגרי החיים השונים לרבות מתן כלים מתאימים להתמודדות.

"אני רוצה להפסיק לבדוק כל הזמן בוואטסאפ אם נפגשים!" אמרה יעל מאד מתוסכלת. "למה שיר, רונה ולירי אף פעם לא מודיעות לי? למה אני תמיד צריכה לגלות את זה בעצמי? זה ממש מעליב ונותן לי הרגשה ממש ממש גרועה".
יעל רוצה מאוד להרגיש טוב מבחינה חברתית.

"אוף!!! עוד פעם מורה פרטית בחשבון!!! נמאס לי אמא! אני שונא חשבון!!! אני לא מצליח בזה ודווקא היום יש טורניר חשוב של גיימינג!!! אני לא רוצה להפסיד אותו!" זה מה שליאור צעק לאמא. הוא אוהב לשחק במחשב ו מעולה בזה. הוא גם תלמיד טוב… חוץ מאשר במתמטיקה, שם הוא כל הזמן התקשה.

מיקה לעומתו הינה תלמידה מצטיינת, יש לה ממוצע 9.7 ומבחינה חברתית יש לה 2 חברות BFF והיא די אהובה בכיתתה. אבל כשמיקה אמורה להציג או לדבר מול קהל, היא הופכת לילדה ביישנית, חרדה, לחוצה ומשותקת. וזאת הבעיה, כי מיקה אהבה מאד תיאטרון וחלמה להיות שחקנית. אבל איזה שחקנית יכולה לשחק ככה?

יעל, ליאור, מיקה ועוד ילדים רבים, היו שמחים מאד לדעת מה לעשות… כשהם נתקלים באתגר ולקבל כלים כיצד להתגבר עליו… היום לאחר קורס שיטת סילבה לילדים הם כבר לא מרגישים חסרי אונים או מתוסכלים. כשיודעים ויש כלים ומיומניות… הביטחון העצמי מתחזק ואיתו גם המוטיבציה והאומץ לנסות. יחד עם זאת, ילדים רבים אינם יודעים על האוצר שקיבלו במתנה כדי לאפשר להם לצלוח את האתגרים שמחכים בדרך.

חוזה סילבה, מפתח שיטת סילבה, ידע גם ידע, עוד בזמן שטרם חקרו זאת. הוא עשה זאת עבור עשרת ילדיו כדי שיוכלו לסמוך על עצמם, על היכולות שלהם… שיהיה להם הידע ויהיו להם הכלים להתמודד עם כל אתגר, להרגיש ביטחון עצמי ודימוי חיובי, מבלי לרוץ מיד לבקש עזרה ובלי להיות חסרי אונים ולהרגיש לא שווים.

השיטה שחוזה סילבה פיתח מאפשרת לילדים (וגם למבוגרים) להשתמש במוח בצורה שונה ממה שאנו מכירים, בצורה שבה הגאונים משתמשים בו ולהפעיל את 5 היכולות המופלאות שלו, שרבים כלל לא יודעים על קיומן ואלה שכן, לא תמיד יודעים איך להשתמש בהם.

ידעתם שאפשר לשנות אצל ילדים: הרגל, תגובה והתנהגות לא רצויים? רוב האנשים חושבים שדברים אלו מקובעים לכל החיים! ידעתם שכל ילד יכול "להעיף" כל אמונה שלילית שתוקעת אותו… (בחיים אני לא אצליח באנגלית, קשה לי בספורט אז בשביל מה להתאמץ, אף אחד לא רוצה להיות חברה שלי כי אני מכוערת…) ולהחליף אותה באמונה חיובית… ואז להיות מסוגלים להצליח?
ידעתם שבעזרת המוח ילדים יכולים למשוך ולמגנט לחיים שלהם דברים רבים שחשובים להם (למשל: להיות רצויים חברתית, הצלחה בלימודים, ביטחון והערכה עצמית, להיות ביחסים טובים עם האחים וההורים… ועוד) וגם לממש כל מיני משאלות שלהם. מדובר רק בחלק קטן ממה שהמוח שלנו מסוגל לעשות עבורנו. את כל הדברים האלה ועוד לומדים בקורס שיטת סילבה.

מה לומדים בקורס שיטת סילבה לילדים?

בקורס של שיטת סילבה ילמדו הילדים שלנו לכוון את המוח להצלחה, להשיג את הדברים שהם רוצים ולהרגיש טוב עם עצמם. בקורס שיטת סילבה לילדים, הם לומדים דבר ראשון איך להירגע… איך להשקיט את כל הרעש, המתח והלחץ כתוצאה ממה שקורה סביבם. בעזרת שיטת סילבה, הילדים מרגילים את המוח שלהם לוותר על האוטומט של הלחץ והדאגה.

למה הדבר הראשון שהילדים לומדים בקורס שיטת סילבה הינו להוריד את הלחץ?
כל פעם שהילדים חווים משהו מלחיץ, מדאיג, מפחיד… וכד' הם נכנסים בלי שאנחנו ההורים שמים לב, למתח. המתח הזה משבש לילדים שלנו את היכולת לחשוב בצורה טובה וחיובית, להגיב בצורה רגועה וגורם פעמים רבות להפרעות בריכוז, בקשב, ולבעיות זיכרון. מתח הנוצר אצל ילדים הוא "גורם משבש" רציני. ילדים המרגישים מתוחים בגלל מצב בעייתי בבית, או בגלל ריב עם חבר טוב וכד'…יתקשו לשבת בכיתה ולהתרכז בלימודים. במסגרת בית הספר, כאשר ילד נדרש רק להקשיב… הראש שלו פעמים רבות במקום אחר… במצבים בהם הילד נדרש לענות על שאלות או לפתור תרגילים… לא תמיד זה בדיוק זורם אם הוא לא רגוע. עלולות להיות חסימות היתקעות של הילד או שגיאות רבות. לכן שלב ראשון כדי לאפשר למוח לפעול במיטבו, למען הילד זה לאמן אותו להישאר רגוע, גם במצבים מלחיצים.

 כיצד שיטת סילבה עוזרת לילדים?

שיטת סילבה מאמנת את הילדים כיצד להירגע… כיצד לעזור לעצמם במצבים של פחד, כעס, דאגה ועוד. הילדים לאחר קורס שיטת סילבה יודעים איך אפשר בעזרת המוח להשיג דברים רבים כגון:

 • להשיג חברים טובים שמתאימים להם
 • להיות שייכים לחברת ילדים (בכיתה, בחוג, בתנועת נוער, בשכונה…).
 • להצליח בלימודים ובמבחנים
 • לשפר את הזיכרון והריכוז
 • כיצד לחזק ביטחון עצמי והערכה עצמית
 • לשפר הישגים בספורט
 • לשנות הרגלים לא רצויים
 • לשפר יחסים עם בני המשפחה
 • לחזק קשרים חברתיים
 • ועוד נושאים חשובים מעולמם

כיצד לומדים בקורס שיטת סילבה לילדים?

הלימוד בקורס שיטת סילבה לילדים שונה מלימוד בכתה. ראשית בקורס שיטת סילבה לילדים כל אחד יכול לבחור איפה לשבת. יש כאלה שבוחרים לשבת על מחצלת/מזרן, יש שמעדיפים על הכיסאות ויש על פופים.

בקורס שיטת סילבה לילדים לומדים באופן חוויתי: מציירים, צובעים (לכן חשוב להצטייד בקלמר עם 12 צבעים עפרונות ומחק), עושים הצגות על חומר הלימוד, כמו איך לחזק בטחון עצמי או מה לעשות כדי להצליח בלימודים. לומדים באמצעות משחקי תפקידים איך לדבר בצורה חיובית כשכועסים, וכיצד לחזק הערכה עצמית. עורכים תחרויות, עובדים בקבוצות/ בזוגות ועוזרים אחד לשני כשצריך (תוך כדי כך בלי ששמים לב, מתרגלים איך לרכוש חברים ואיך להתגבר על ביישנות)… והכל באווירה נינוחה. בנוסף כל ילד מקבל בקורס חוברת עם כל החומר ותרגילים מוקלטים לתרגול בבית.

מה עושים בהפסקות בקורס שיטת סילבה לילדים?

בהפסקות בקורס לשיטת סילבה לילדים, משחקים אחד עם השני במשחקים שונים, מהבית, חולקים חוויות ומחליפים מספרי טלפונים. בכל מקרה נוצר קשר נפלא בין הילדים בלי קשר לגילם.

עם מה יוצאים הילדים בסיום הקורס לשיטת סילבה?

ילדים שהשתתפו בקורסי הילדים של שיטת סילבה ישראל יוצאים עם ידע וכלים איך להתמודד עם מצבים שונים ומשתנים בחיים שלהם כמו: למידה, פחדים וחרדות, בעיות זיכרון וריכוז, בעיות חברתיות, ביישנות ועוד וכיצד להגיע להישגים שנראו להם מעבר ליכולתם לפני קורס סילבה. הילדים מקבלים תעודה שמאפשרת להם (עד גיל 13 וחצי) לחזור על הקורס בחינם – ללא תשלום על מנת לחזק ולרענן את שיטת סילבה.

במפגש הסיום בקורס שיטת סילבה לילדים, ההורים מקבלים סיכום קצר על כל מה שהילדים למדו בקורס שיטת סילבה והצצה לחלק מהכלים והמיומנויות שרכשו הילדים.
כמו כן ניתנות המלצות להמשך והזמנה חמה להיות בקשר. עד היום אנחנו בקשר עם ילדים שלמדו את שיטת סילבה ולקחו אותה איתם לחיים והתבגרו איתה בהצלחה רבה מאוד. חלק מהילדים שהפכו הורים לילדים, מביאים את הילדים שלהם בגיל המתאים לקורס שיטת סילבה.

שיטת סילבה נותנת לילדים שלנו כלים חשובים לכל החיים. זאת מתנה נפלאה לילדים, עטופה בכל האהבה שלנו כהורים והרצון שלנו לראות אותם שמחים ומאושרים בחיים שלהם.

מוזמנים לדבר איתנו ולראות כיצד אפשר לעשות שינוי אדיר בחיים של הילדים שלכם בטלפון: 03-6025756, 052-5366133

silva.liberman@gmail.com

לשיחת התאמה אפשר להירשם בלינק הבא https://abcdefgh.ravpage.co.il/sicha?ref=Aa


למידע על הקורסים והסדנאות שלנו

השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.