קואצ'ינג אישי

קואצ'ינג אישי

מאז ומעולם כאשר החיים נעשו "מורכבים", אנשים חיפשו תמיכה, הדרכה או ליווי מאדם אחר שהיה מסוגל לכך. אותו אדם עזר להם "לנווט" בתוך המצב, כדי לראות ברור את הדרך, להצליח במטרתם ולשפר את הרווחה הכללית שלהם. כיום, בעולם התובעני והמהיר שלנו, אנחנו מחפשים זאת לעתים קרובות יותר. חלק מאיתנו מחפשים זאת בתחום העבודה והקריירה, חלק במערכות יחסים, אחרים בשיפור אישי (תכונות, תגובות ,התנהגויות, אמונות מגבילות…), יש שתחום הבריאות או הכסף הוא שמטריד אותם ועוד. ההדרכה הזו עבור חלק מאיתנו היא חד פעמית, שבעקבותיה אנחנו יודעים איך להמשיך בכוחות עצמנו… אבל הרוב ביננו מחפשים קואצ'ינג אישי.

מהו קואצ'ינג אישי?

קואצ'ינג אישי כולל ליווי ואימון בין קואצ'ר לאדם המבקש אימון הדרכה ותמיכה להשגת מטרות אישיות או מקצועיות ספציפיות. המאמן מספק גישה מובנית ומותאמת, תוך שימוש בתקשורת אפקטיבית, הקשבה פעילה ותשאול רב עוצמה כדי לעזור למתאמן להשיג בהירות לגבי מטרותיו ולפתח תוכנית פעולה. היעד בתהליך הקואצינג האישי הוא: להשיג צמיחה אישית, לנהל משימות יומיומיות ולהיטיב את איכות החיים הכוללת. במילים אחרות, הקואצ'ר הוא מומחה שעוזר ללקוח המתאמן להבין מה הוא רוצה להשיג, עוזר לו לתכנן תוכנית להגיע לשם, כשלאורך כל הליווי שלו הוא דוחף אותו לעשות את המיטב.

מה ייתן לנו קואצ'ינג אישי?

 • תמיכה פסיכולוגית ורווחה רגשית: היבט משמעותי בתפקיד האימון האישי הוא מתן תמיכה פסיכולוגית וקידום רווחה רגשית. קואצ'ינג אישי מציע לנו מרחב בטוח לחלוק איתו את מחשבותינו הפחדים והשאיפות שלנו, ומספק נוכחות לא שיפוטית ואמפטית. זה עוזר לנו להשיג בהירות, מודעות עצמית, לעבד רגשות ולפתח מנגנוני התמודדות בריאים יותר.
 • הגדרת יעדים והבהרת מטרות: אימון אישי עוזר לנו לזהות ולהשיג בהירות לגבי המטרות והשאיפות שלנו. הן המאמן והן המתאמן עובדים בשיתוף פעולה כדי לקבוע יעדים מציאותיים, ליצור תוכניות פעולה ולעקוב אחר ההתקדמות. הקואצ'ינג האישי מספק לנו מסגרת כדי להגדיר ולתעדף את מה שהוא רוצה להשיג, וליצור דרך ברורה קדימה.
 • אחריות ומוטיבציה: קואצ'ינג אישי נותן למתאמן הדרכה ומטפח אחריות. מאמן אישי עוזר למתאמנים להישאר ממוקד, בעל מוטיבציה ומחויבים לנקוט בפעולה… ואף להתגבר על מכשולים לקראת המטרות שלנו.
 • התפתחות אישית: ליווי אישי עוזר לנו לקבל הבנה עמוקה יותר של עצמנו, הערכים שלנו, החוזקות… והתחומים לשיפור. אנחנו לומדים לזהות ולהציב יעדים משמעותיים לצמיחה והתפתחות אישית… להתגבר על מכשולים… ולחגוג הישגים לאורך המסע של שיפור עצמי.
  מודעות עצמית זו יכולה להוביל לצמיחה אישית ולתחושת סיפוק גדולה יותר.
 • התגברות על מכשולים: מאמן אישי עוזר לנו לזהות ולהתגבר על מכשולים שעשויים לעכב אותנו מלהגיע ליעדים שלנו. הוא מספק הדרכה, תמיכה ואסטרטגיות כדי לנווט באתגרים ולפתח חוסן.
 • פיתוח מיומנויות: קואצ'ינג אישי יכול לעזור לנו לפתח ולשפר מיומנויות שונות, כגון תקשורת, מנהיגות, ניהול זמן, קבלת החלטות ופתרון בעיות. מאמן יכול לספק תובנות, משאבים וכלים חשובים לתמיכה בפיתוח מיומנויות שאינן חלק מהחוזקות שלנו.
 • ניהול זמן וארגון: ניהול יעיל של זמן ושמירה על סדר יכולים להיות מאתגרים עבור רבים מאיתנו. אימון וליווי אישי עוזר לנו להגיע ללוחות זמנים אופטימליים לאורח החיים שלנו והמסוגלות שלנו, מלמד אותנו תיעדוף משימות והטמעת מערכות יעילות לניהול זמן. על ידי ייעול השגרה היומיומית, האימון האישי מלמד אותנו להתמקד במה שחשוב באמת, להפחית את הלחץ ולהגביר את הפרודוקטיביות.
 • בניית ביטחון והעצמה עצמית: לאימון וליווי אישי תפקיד מכריע בבניית ביטחון עצמי והעצמה עצמית. הקואצ'ר האישי מעודד אותנו לחקור את החוזקות שלנו, לאתגר אמונות מגבילות… את עצמנו, ולצאת אל מחוץ לאזורי הנוחות שלנו. באמצעות עידוד והכוונה, ליווי אישי עוזר לנו לטפח דימוי עצמי חיובי, לפתח אסרטיביות ולאמץ הזדמנויות חדשות בביטחון… ובמקביל הוא מעודד אותנו לנקוט בצעדים יזומים לקראת התוצאות הרצויות לנו.
 • סודיות ואמון: סודיות ואמון מהווים את הבסיס לקואצ'ינג אישי. מאמנים ומלווים אישיים מיומנים מבינים את האופי הרגיש של החששות שלנו כשאנו מגיעים אליהם ושומרים על סודיות קפדנית. זה מאפשר לנו לחלוק את מחשבותינו ופחדינו העמוקים ביותר ללא חשש משיפוטיות או פגיעה בפרטיות. האמון שנוצר בין מלווה אישי ללקוח שלו יוצר סביבה מטפחת לצמיחה אישית ורווחה.

המסירות של קואצ'ר מקצועי והבנת הצרכים והשאיפות הייחודיות שלנו מבטיחה שנקבל את התמיכה האישית שאנו צריכים כדי לשגשג ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שלנו.

מתי כדאי לקחת קואצ'ינג אישי?

אימון אישי מועיל בשלבים שונים של החיים או כאשר מתמודדים עם אתגרים ספציפיים. אנחנו עשויים לחפש קואצ'ינג אישי כאשר אנחנו נמצאים בצומת דרכים, חווים שינוי בחיים, מרגישים תקועים או לא מסופקים, או שואפים לשפר את הביצועים או כישורי המנהיגות שלנו. זה יכול להיות מועיל במהלך שינויי קריירה, החלטות חשובות בחיים, או כאשר רוצים לשפר מערכות יחסים, ניהול זמן או איזון בין עבודה לחיים. בעיקרו של דבר, כל מי שמבקש להבהיר את מטרותיו, להתגבר על מכשולים, להגביר את הביטחון העצמי שלו או למקסם את הפוטנציאל שלו יכול לשקול אימון עם קואוצ'ר אישי .

המנטורים של שיטת סילבה – קואצ'ינג אישי לחיים

שיטת סילבה למי שטרם הכיר, היא שיטה לעזרה עצמית ופיתוח אישי שמקורה בשנות ה-60, שנוצרה על ידי חוזה סילבה. היא משלבת מגוון של טכניקות ותרגילים שנועדו לשפר את הפוטנציאל האנושי ולשפר היבטים שונים של החיים. שיטת סילבה מלמדת בין היתר, איך להשיג מצב של מודעות נינוחה, המכונה לעתים קרובות "רמת האלפא" של התודעה, שבה אנחנו יכולים לנצל את כוח תת-המודע שלנו, להביא לאינטואיציה מוגברת, לחדד את יכולות פתרון בעיות ולהביא לשיפור עצמי.

שיטת סילבה היא כמו לפתוח תיבת אוצר של כלים וטכניקות מנטליות, שמנחות אותנו איך להשתמש בכוח המוח שלנו בצורה רגועה וממוקדת למטרות השונות שלנו – ולהצליח. לכולנו יש "צרור מפתחות לפתיחת דלתות שונות" ואנחנו מנסים כל חיינו (אם אנחנו לא מתייאשים) למצוא איזה מפתח מתאים לאיזו דלת, כדי לפתוח אותה ושיהיה לנו טוב. שיטת סילבה נותנת לך את ה-מפתח כדי לפתוח את הדלת אל הפוטנציאל שלך ולהפוך את החיים למדהימים יותר.

קואצ'ינג אישי של שיטת סילבה מעצים את מסע השיפור העצמי שלנו. קואוצ'ר משיטת סילבה יראה לנו בדיוק איך להשתמש למטרות האישיות שלנו בארגז הכלים המלא ב"כלי מוח" "וכלים מדהימים מהתת מודע" ששיטת סילבה מספקת לנו. מאמן, של שיטת סילבה מכיר את כל קיצורי הדרך והקטעים הסודיים להגיע לתוצאות… יכול לעקוב במהירות אחר ההתקדמות שלנו ולהפוך את מסע השיפור העצמי והתפתחות האישית שלנו למהנה ואפקטיבי יותר.

באילו תחומים יכול קואוצ'ר של שיטת סילבה ללוות אותנו?

קואוצ ר אישי שמאמן בשיטת סילבה עוזר לנו:

 • להתמודד עם הסטרס בחיינו. לשיטת סילבה כלים מוכחים להורדת רמת המתח והעלאת רמת הרגיעה כך שנגיב בצורה רגועה (גם במצבי לחץ וסטרס).
 • לזהות ולהיפטר מאמונות מגבילות שלא מאפשרות לנו להתקדם בתחום שחשוב לנו.
 • לכוון את המוח ליעד שחשוב לנו כדי שיעזור לנו להגיע אליו בעזרת היכולות המיוחדות שלו.
 • להשתמש במוח המרפא כדי לקדם ריפוי והחלמה שלנו או של מישהו יקר לנו
 • לאמן וללוות אותנו בתהליך שינוי של תגובה/ התנהגות/ הרגל לא רצוי… לתגובה/ הרגל/ התנהגות הרצויים לנו.
 • להשתמש ביכולות המוח (רמת אלפא ואינטואיציה) כדי למצוא פתרון לבעיות שמציקות לנו (בעבודה, ביחסים, עם כסף, עם ביטחון עצמי ועוד).

קואצ'ינג אישי לחיים של שיטת סילבה, מגדיר איתנו את השינוי שאנו רוצים ליצור בחיינו? להציב את המטרות והיעדים, עוזר לנו להישאר על המסלול ונותן לנו את הדחיפה הנוספת כשאנחנו צריכים. עם מאמן אישי, אנחנו לא לבד במסע שלנו ויש מי שתומך, מכוון ומריע להצלחה שלנו.

נשמע מדהים, נכון?

מוזמנים לדבר איתנו ולראות כיצד אפשר
לעשות שינוי אדיר בחיים שלכם
בטלפון: רפי ליברמן 03-6025756, 052-5366133
במייל:
silva.liberman@gmail.com
לשיחת התאמה לשיטת סילבה הרשמו בלינק הבא:
https://abcdefgh.ravpage.co.il/sicha?ref=Aa


למידע על הקורסים והסדנאות שלנו

השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.