ספרים מומלצים להתפתחות אישית

ספרים מומלצים להתפתחות אישית

ספרים מומלצים להתפתחות אישית

אם הגעתם למאמר הזה אתם מן הסתם אנשים עם מודעות עצמית גבוהה מהממוצע ושמתם לכם למטרה בחיים את ההתפתחות האישית שלכם. זה פשוט נפלא!!! כי בעידן שלנו, התפתחות אישית והעצמה חיוניים עבורנו כדי להגיע להצלחה במה שחשוב לנו, להגשים את עצמנו ולחיות חיים מספקים ומשמעותיים. יש ביננו שמחפשים קורסים וסדנאות להתפתחות אישית ולהעצמה יש שמחפשים ספרי התפתחות אישית מומלצים וחלק מחפשים גם וגם.

מאמר זה רוצה להציג בפניכם סידרת ספרים מומלצים להתפתחות אישית – חובקת עולם (יותר מ118 מדינות ו31 שפות) ששינתה את החיים של מיליוני בני אדם ברחבי העולם וגם בישראל. כל ספר עומד בפני עצמו וכל אחד נותן את הכלים להתפתחות אישית מהזווית או התחום שבהם בחר להתמקד. מדובר בספרי ההתפתחות האישית המומלצים של שיטת סילבה.

מהי שיטת סילבה ומה הקשר שלה להתפתחות אישית?

שיטת סילבה היא שיטה בינלאומית לאימון המוח ששמה לה למטרה לתת לנו ארגז כלים עוצמתי וליווי לכל החיים (בחינם) במסע ההתפתחות האישית שלנו (ראו מאמרים: ההתפתחות האישית היא המפתח לשחרור מלוא הפוטנציאל שלך, התפתחות אישית והעצמה). השיטה היא מעין "מערכת הפעלה סודית של המוח". היא מחברת אותנו למוח העוצמתי שלנו עם חמשת היכולות המופלאות שלו (ראו מאמרים: אימון המוח, אימון מנטלי, מהי שיטת סילבה)… מאפשרת לנו להתוודע ליכולות הללו (שלא כולם מכירים אותן), להתנסות בהן, וללמוד איך להשתמש בהן כדי להגיע למה שחשוב לנו בחיים…

התפתחות אישית היא מסע של גילוי עצמי ושיפור עצמי לכל החיים שבו אנחנו מחדדים את הכישורים שלנו, מרחיבים עוד ועוד את הידע בנושאים שונים ומיישמים את הדברים צעד אחרי צעד בכל תחום בחיים שלנו: במערכות היחסים, בקריירה, בבריאות, ברווחה הכללית… ועוד. שיטת סילבה נותנת את הבסיס והתנאים הטובים ביותר ללמידה והרחבת הידע הדרוש לנו להתפתחות אישית. היא עושה זאת ע"י הגברת הריכוז והזיכרון, טיפול בסטרס והעלאת רמת הרגיעה, אימון ההצפנה והשליפה ואימון חשיבה בתדר אלפא לחשיבה איכותית.

שיטת סילבה מאפשרת גם לכוון את המוח ליעד שאנחנו רוצים להגיע אליו… מלמדת אותנו איך להשתמש באינטואיציה לקבלת פתרונות לבעיות ואתגרים, איך לקבל החלטות טובות ולזהות הזדמנויות… איך לנווט בין אתגרים… איך להפוך את תת-המודע לחיובי ובעדנו… בלי אמונות מגבילות ובלי דימויים מעכבים… ואיך לממש את המטרות שלנו.
כשיש לנו דרך וכלים להתמודד עם אתגרים וכשאנו משתמשים בהם וחווים הצלחות, זה מחזק מאד את הביטחון העצמי שלנו, תחושת המסוגלות ותחושת הערך וזה מאפשר לנו לחוש תחושת הגשמה ומשמעות בחיים… ולהפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו כדי ליהנות מהחיים שלנו.

ספרים מומלצים התפתחות אישית של שיטת סילבה

חוזה סילבה (ממציא שיטת סילבה, ראו מאמר עליו כאן באתר), כתב בימי חייו עשרות ספרים על שיטתו שעזרו ועוזרים עד היום למיליוני בני אדם ברחבי העולם. בישראל תורגמו 8 ספרים. אחד שמציג את השיטה עצמה והאחרים מביאים את יישום השיטה בתחומים ספציפיים… כולם תחומים שבהם אנו רוצים להתפתח התפתחות אישית ככל שניתן לאורך חיינו.

שיטת סילבה ספרים

 • שיטת סילבה לשליטה שכלית
 • שיטת סילבה לשליטת המוח על הדינמיקה הנפשית
 • שיטת סילבה לשיפור הצד השני של המוח
 • שיטת סילבה למנהלים ואנשי עסקים
 • אתה הינך המרפא, שיטת סילבה לריפוי עצמי
 • למכור בכוח המוח לפי שיטת סילבה
 • שיטת סילבה לחשיבה שכלית על חושית
 • שיטת סילבה חשוב ושפר את הכושר הגופני

ספר שיטת סילבה לשליטה שכלית

זהו הספר הראשון שפרסם חוזה סילבה בו הוא מספר על שיטתו ומפרט את תכנית האימון שהוא יצר תוך מתן תרגילים מתאימים כדי לאמן את המוח. אפשר להתחיל להתאמן לפי ספר זה באופן עצמאי ולהגיע להישגים באימון המוח. הספר נותן הסבר על כל תרגיל ותרגיל… איך ומתי להשתמש בו וכמה זמן, כדי להגיע לתוצאות. אנשים שאוהבים ומסוגלים להתאמן בכוחות עצמם הגיעו להצלחות מרשימות מאד. הספר, שיטת סילבה לשליטה שכלית יכול לתרום לנו רבות להתפתחות האישית. הוא מדריך אותנו צעד אחרי צעד איך לטפל בסטרס, איך להגיע לתפקוד יום יומי מתוך רגיעה, איך להתכוונן להשגת מטרות ולהצליח ועוד. יישום האימון לשליטה שכלית יוצר אצלנו שינוי משמעותי ונחוש זאת גם בתחושות שנחווה וגם בהישגים אליהם נגיע. לכן ספר זה של שיטת סילבה לשליטה שכלית נחשב לאחד מהספרים המומלצים להתפתחות אישית.

ספר שיטת סילבה לשליטת המוח על הדינמיקה הנפשית

הדינמיקה הנפשית מלמדת אותנו כיצד להשתמש בטכניקות של הרפיה פעילה כדי "לראות" את הפתרון לכל בעיה ולהשתמש במוח כדי לממש את הפתרון במציאות. בספר זה ריכז סילבה יחד עם ברט גולדמן (אחד המדריכים הבכירים בשיטת סילבה בארה"ב), את עיקר הכלים כדי לממש בהצלחה פתרון בעיות. הספר מלמד קודם כל איך להגיע למצב של רגיעה וחשיבה באלפא ואח"כ איך להשתמש במוח כדי לקבל פתרון ואיך לממש אותו. פתרון בעיות יש לנו בכל תחום. שליטה בידע זה נותנת לנו יתרון בהשגת המטרות שלנו בכל תחום שחשוב לנו על פני מי שלא שולט בידע זה. לכן ספר זה יכול לתרום לנו רבות להתפתחות האישית ולסייע לנו רבות בכל הנושא של פתרון בעיות ומימוש מטרות בכל תחום שחשוב לנו.

ספר שיטת סילבה לשיפור הצד השני של המוח

ספר זה מיועד כדי ללמד אותנו על הצד הימני של המוח. כידוע המוח בנוי משתי המיספרות המחוברות ביניהן וכל אחת אחראית על תחומים אחרים. ההמיספרה השמאלית מקבלת הכי הרבה זמן ומשאבים כדי להתפתח (לפחות 12 שנות לימוד) כי היא אחראית על שפה, קריאה, כתיבה, חשבון, הגיון ותפיסת חלקי השלם. ההמיספרה הימנית אחראית על הדמיון, תפיסת תמונות, יצירתיות, אינטואיציה, רגיעה ותפיסת השלם… ואותה פחות מפתחים. סילבה גילה שהחלק הימני יכול לקדם אותנו בחיים בצורה משמעותית ביותר אם אנחנו מפתחים את היכולות שלו ומשתמשים בהן (הרי לא במקרה הן ניתנו לנו). בספר זה של שיטת סילבה לשיפור הצד השני של המוח, לומדים צעד אחרי צעד איך לעשות זאת ואחר כך גם לומדים איך להשתמש ביכולות הללו להשיג הרבה דברים שחשובים לנו בחיים.

ספר שיטת סילבה למנהלים ואנשי עסקים

ספר זה, כשמו כן הוא, מיועד לאנשי עסקים שמעוניינים להרחיב את היכולות שלהם בעסקים. בשלב ראשון אנשי העסקים לומדים איך לפעול מתוך רגיעה – כלי מאד חשוב בעולם העסקים הלחוץ והדורשני. בנוסף הם לומדים איך לשפר את יכולות הריכוז והזיכרון. ריכוז בעסקים מאד חשוב… וגם היכולת לזכור נתונים, אפשרויות, אנשים, שמות של עובדים תחתיך ועוד.
אחד הדברים החשובים לאנשי עסקים הוא היכולת למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות, היכולת לזהות הזדמנויות, לזהות מתי כדאי להם להפעיל מהלכים (של רכישה/מכירה) וכמובן לקלוט את האנשים איתם הם עושים עסקים. ספר זה נותן למנהל ולאיש העסקים כלים חשובים כדי להשתמש ביכולות המיוחדות של המוח בצורה הטובה ביותר ובצורה מכוונת ואקטיבית ובכך להגיע להצלחות והישגים משמעותיים. יש הבדל משמעותי בין מנהל או איש עסקים שלמדו ומיישמים את שיטת סילבה לבין אלה שלא. לכן ספר זה נחשב לאחד מהספרים מומלצים התפתחות אישית למנהלים ואנשי עסקים.

ספר אתה הינך המרפא, שיטת סילבה לריפוי עצמי

ספר זה מיועד כדי ללמד אותנו על "המוח המרפא" (ראו הרחבה במאמר "בריאות"). לכל אחד מאיתנו יש מוח מרפא ויש את האפשרות לרפא באמצעותו את עצמו ולרפא אחרים. כל מה שנדרש הוא רצון לעשות זאת… ידע על איך להפעיל את המוח המרפא… ומימוש. הצלחה במימוש מביאה בעקבותיה חיזוק באמונה ביכולת שלנו לרפא. הספר הזה מלמד את הקורא צעד אחרי צעד איך להפעיל את המוח המרפא ואיך להשתמש בו עם תחלואים שונים (מ-קלים עד "סופניים")… הן כדי להקל עם הסימפטומים והכאבים, הן כדי לזרז החלמה (פחות מהזמן הממוצע שהיא לוקחת) והן כדי לרפא. ואנחנו יכולים לממש זאת על עצמנו או/ו על אחרים. ידע זה חשוב עבור כל אחד בכלל… ועבור מטפלים בפרט. אנשים רבים בארץ ובעולם השתמשו ומשתמשים בהצלחה במוח המרפא ומספרים בהתרגשות על "הניסים" שקרו להם (בקרו בסעיף המלצות המכיל עדויות מצולמות וכתובות על כל מיני מקרים של אנשים שהשתמשו בשיטה, בין היתר כדי לרפא והצליחו מאד).

ספר למכור בכוח המוח לפי שיטת סילבה

מכירה טובה "נסגרת" במוח עוד בטרם התחלנו בה בפועל. המוח שלנו הוא כלי רב עוצמה שיכול לסייע לנו או "לחבל" לנו במכירה. הכל תלוי במה ש"דחפנו" לו לתת המודע, ובדרך שאנחנו מיישמים את הידע שלנו. בספר זה למכור בכוח המוח, אנחנו לומדים צעד אחרי צעד איך למכור בעזרת המוח "ולסגור עסקה" עוד לפני שפגשנו את הקונה. אנחנו לומדים איך לזהות הזדמנויות, איך לכוון את המוח ליעד המכירה שלנו, איך להשתמש בחלק הימני של המוח כדי לקלוט מידע מעבר לחושים הפיזיים וכדי להתאים את המכירה שלנו ללקוח. ספר זה נחשב לאחד מהספרים המומלצים להתפתחות אישית (במיוחד לאילו שעוסקים במכירות), כי השימוש ביצירתיות והאינטואיציה + חשיבה באלפא (ראו הרחבה במאמר "גלי אלפא")… משדרגים את אומנות המכירה שלנו ל- level אחר.

ספר שיטת סילבה לחשיבה שכלית על חושית

אינטואיציה היא אחד הכלים העוצמתיים שיש לנו והכרחית, בנוסף להגיון שלנו… בחיי היום יום. האינטואיציה יכולה לתת לנו מידע רב מעבר לחושים הפיזיים (ראו הרחבה במאמר: אינטואיציה) לגבי פתרון לבעיות, דרכים להשגת מטרות, זיהוי הזדמנויות, היא יכולה להתריע כשיש סכנות, לעזור לנו לקלוט את הלך הרוח של האנשים איתם אנחנו באינטראקציה ואפילו לעזור לנו להגשים את יעודנו בחיים. בעידנים קדומים יותר היא הייתה כלי נפוץ. כולם השתמשו בה ברמה כזו או אחרת. אבל מתישהו היא דיי נזנחה. שכחנו עד כמה אינטואיציה היא חלק מאיתנו… שהיא יכולת טבעית כמו לרוץ, לשיר וצייר. כמו יכולות אלה היא גם מגיעה ברמות שונות (טובים בינוניים וגרועים) ולכן כמו יכולות אלה… גם ניתנת לפיתוח. סילבה מצא איך אפשר לפתח את היכולת הזו וגם איך להשתמש בה במצבים השונים. כיום משתמשים בה באופן מכוון כל המצליחנים (מחקרים מוכיחים זאת) וכן רבים מביננו שרוצים לפתח את הצד הרוחני או האינטואיטיבי שלהם. לכן ספר זה מומלץ כאחד מהספרים הנחשבים להתפתחות אישית.

ספר שיטת סילבה חשוב ושפר את הכושר הגופני

חוזה סילבה היה האדם שיצר את ה"אימון המנטאלי" שהפך היום ל must בקרב כל קבוצה וכל שחקן שרוצים להגיע לצמרת, לאתגר את ההישגים שלהם ולממש את מלוא הפוטנציאל הקיים בהם. חוזה היה הראשון שהדגים והוכיח (בעזרת מחקר פשוט עם שחקני NBA בארה"ב), איך אימון מנטאלי בנוסף לגופני, משנה לגמרי את התוצאות ואת הכושר והיכולת של השחקן/ים. ובעקבות המחקר של סילבה השתנו לחלוטין פני הספורט ואימוני הספורט ואימון מנטאלי הפך לחלק מהלקסיקון של הספורט כמו מאמן ושחקנים.
בספר זה יכול הקורא להתקדם צעד אחרי צעד באימון המוח המיוחד של שיטת סילבה ולשדרג את עצמו, פיזית, רגשית ומנטאלית כדי להפוך (אם הוא שחקן מקצועי או חובב) לשחקן טוב יותר, מצליח יותר וחזק יותר… או לאדם עם כושר הרבה יותר גבוה ועם מנטאליות ספורטיבית הרבה יותר טובה. לכן ספר זה נחשב לאחד מהספרים המומלצים להתפתחות אישית.

אם ברצונכם לצעוד בהתפתחות האישית שלכם מעבר לספרים

אתם מוזמנים לבוא ללמוד ולחוות את קורס הדגל של שיטת סילבה ששינה את החיים למיליוני בני אדם ברחבי העולם. זהו קורס מעשי שמאפשר לנו ללמוד ולהתנסות עם ליווי צמוד צעד אחרי צעד איך לאמן את המוח ואיך להשתמש בכלים ובשיטה בכל תחום שמתאים לנו. להרחבה קראו כאן באתר תחת הלשונית: "הקורסים שלנו"…

אתם גם מוזמנים ליצור איתנו קשר:
כדי לדבר איתנו ולראות כיצד אפשר לעשות שינוי אדיר בחיים.
לשיחת התאמה ללא עלות הירשמו בלינק הבא:
https://abcdefgh.ravpage.co.il/sicha?ref=Aa
או התקשרו אלינו לפרטים נוספים ולתיאום שיחת ייעוץ בטלפון: 03-6025756, 052-5366133
במייל:
silva.liberman@gmail.com


למידע על הקורסים והסדנאות שלנו

השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.