"למה אני צריכה בכלל מאמנת או מאמן אישי לחיים?" שאלה סיון את בעלה עמית. "אם יש לי קצת קושי אני צריכה לרוץ למאמן?" עמית הביט בה בחיוך וענה: "את חולמת על העסק הזה כבר שנתיים. בדקת הכל ומצאת שיש לך את כל האפשרויות לפתוח אותו בהצלחה. גם אני נתתי את ה O.K שלי. אני ממש שמח בשבילך ומפרגן לך מכל הלב. ובכל זאת את לא מעזה להתחיל, ודוחה את זה בכל מיני תירוצים. מאמנת אישית תבדוק יחד איתך – למה? מה הפחדים שיושבים שם? מה מונע ממך לרוץ אחרי החלום הזה ולהשיג אותו? מאמנת אישית תלווה אותך, תיתן לך יד להתמודד עם מה שעוצר בעדך… תיתן לך כלים ותוכנית שתוכלי לעמוד בה. זה לא שווה?"

אנשים רבים מתנגדים מכל מיני סיבות למאמנת אישית. חלק בגלל שחושבים שזה משהו ארוך טווח וחוששים שיגזול מהם הרבה זמן יקר. לאחרים חשוב העניין הכלכלי והם אינם מעוניינים שזה יעיק להם על התקציב. חלק חושבים שמאמנת אישית היא מותרות של עצלנים שעבורם יותר קל לתת למישהו לכוון אותם ו"לקחת אחריות"… מאשר "לשבור" את הראש לבד. יש כאלה שרואים בכך "חולשה". יש כאלה שלא סובלים שמישהו יגיד להם מה לעשות… ועוד. מרבית ההתנגדויות האלה נובעות מחוסר הבנה ברורה מה תפקידה של המאמנת האישית.

מהי מאמנת אישית?

מאמנת אישית ל, היא מלווה, "שותפה תומכת" במסע ההתפתחות האישי . מדובר במאמנת אישית לחיים המציעה ליווי, אימון, הדרכה, עידוד ואחריות כדי לעזור למתאמן להתגבר על מכשולים, לנווט בצמתי ומעברי חיים ולשחרר את מלוא הפוטנציאל שלו. באופן מעשי, מאמנת אישית עוזרת למתאמן:

 • לזהות מה המטרות האישיות שלו בתחומים שונים (המקצועי, הזוגי, החברתי, הכלכלי וכו')
 • לחקור מה הערכים החשובים לו
 • להבין את השאיפות והאתגרים שלו
 • להציב יעדים רצויים
 • ליצור תכנית ברת ביצוע, כדי להגיע ליעדים הללו
 • ולצאת לדרך עם תוכנית עבודה

מה יתרונות העבודה עם מאמנת אישית?

מאמנת אישית יכולה להיות מועילה מאוד. בין אם אנו מתמקדים במטרות כמו: לשפר את מערכות היחסים שלנו, להגביר את הביטחון העצמי, לנהל את הזמן שלנו בצורה יעילה יותר או לפתח מיומנויות חדשות… ובין אם אנחנו רוצים להתקדם בקריירה, או לפתוח עסק עצמאי, למצוא לנו זוגיות, או להתמודד עם אתגר לא פשוט שנכנס לחיינו (כמו – תפקיד עם הרבה מאד אחריות בעבודה… שינוי סטטוס להורים… בעיה בריאותית שנכנסה לחיינו… ועוד)… מאמנת אישית עוזרת לנו דבר ראשון להירגע ולהסכים להתבונן באתגר ולדבר עליו (אם פחדנו לעשות זאת עד עכשיו).

בשלב הבא, מאמנת אישית מספקת למתאמנים נקודת מבט חיצונית, שמאפשרת לנו לראות בברור את הדברים… ומעודדת אותנו להעז להבין מה מפחיד/ מאיים או חוסם אותנו מלהתקדם.
רק תהליך אימוני זה כשלעצמו מהווה צעד משמעותי מאד קדימה.

בשלב הבא מאמנת אישית בונה, יחד איתנו, את התוכנית. היא מספקת הכוונה, הבנה, אסטרטגיות וכלים עבור השלבים השונים. כמובן, שמרגע שאנו מתחילים במימוש וביצוע התוכנית הזו, המאמנת האישית לחיים מלווה אותנו יד ביד לאורך כל הדרך.

במהלך כל התהליך המאמנת האישית לחיים מציעה משוב בונה, שמכוונן אותנו וממקד אותנו למטרות וליעדים… ועידוד לאורך כל הדרך וביצוע השינויים החיוביים הללו. התמיכה שלה יכולה ממש להעצים אותנו לקבל החלטות ברורות יותר, לבנות אמון וליצור חיים מספקים יותר.

במה ובאילו תחומים מאמנת אישית יכולה לעזור?

 • הגדרת יעדים: מאמנת אישית ביחד עם המתאמן, מזהים את המטרות שלו ויוצרים "מפת דרכים" ברורה להשגתן. היא תעזור לו לפרק את המטרות הללו לשלבים ניתנים לניהול ותחזק אותו בלקיחת אחריות לאורך הדרך.
 • גילוי עצמי: הבנת עצמית טובה יותר- חיונית לצמיחה אישית. מאמנת אישית יכולה לחקור עם המתאמן את הערכים, החוזקות והתשוקות שלו כדי שהפעולות שהוא נוקט בהן יתיישרו עם הרצונות האמיתיים שלו.
 • ניהול זמן: מאמנת אישית יכולה לעזור למתאמן לייעל את הזמן שלו, לתעדף משימות ביעילות ולהבטיח שהוא מתקדם לעבר המטרות שלו תוך שמירה על איזון בריא בין עבודה לחיים.
 • בניית ביטחון עצמי: בניית ביטחון עצמי חיונית להשגת הצלחה. מאמנת אישית מספקת אסטרטגיות להתגבר על ספק עצמי, לפתח חשיבה חיובית ולשפר את האמונה העצמית שלו.
 • כישורי תקשורת: מאמנת אישית תעזור למתאמן לשפר את מיומנויות התקשורת שלו, הן מילוליות והן לא מילוליות, כדי לשפר את האינטראקציות האישיות והמקצועיות שלו.
 • ניהול מתחים: מאמנת אישית יכולה לעבוד עם המתאמן על טכניקות הפחתת מתח ומנגנוני התמודדות שיעזרו לו לנווט במצבים מאתגרים ולשמור על רווחתו.
 • התגברות על מכשולים: החיים מציגים לעתים קרובות אתגרים ומכשולים. מאמנת אישית לחיים יכולה לסייע למתאמן בפיתוח חוסן, כישורי פתרון בעיות… ואסטרטגיות להתגבר על כל האתגרים שיפגוש בדרכו.

מאמנת אישית בשיטת סילבה

שיטת סילבה למי שטרם הכיר, היא שיטה להתפתחות אישית ולשיפור עצמי שפותחה ע"י חוזה סילבה בשנות ה-60, ונלמדת כיום ב118 מדינות בעולם. היא מבוססת על הרעיון שלמוח יש את הכוח להוביל אותנו בהצלחה למה שחשוב לנו כדי שיהיה לנו טוב יותר בחיים. שיטת סילבה מלמדת בין היתר, איך להשיג מצב של מודעות נינוחה ובהירות מנטלית מוגברת, המכונה לעתים קרובות "רמת תודעה אלפא", שבה אנחנו יכולים לנצל את כוח תת-המודע שלנו כדי לבצע שינויים חיוביים (בהתנהגות, באמונות, בהרגלים), להביא לאינטואיציה מוגברת, לחדד את יכולות פתרון הבעיות וניהול המתחים, לרפא את הגוף ולחזק את הבריאות, לשפר את הזיכרון והריכוז ולהביא לשיפור עצמי. מתרגלים רבים של שיטת סילבה מדווחים כי חוו מגוון יתרונות כולל אנרגיה וחיוניות מוגברות, שינה משופרת והפחתת מתח חרדה ודאגה.

שיטת סילבה היא כמו לפתוח תיבת אוצר של כלים וטכניקות מנטליות, שמנחות אותנו איך להשתמש בכוח המוח שלנו בצורה רגועה וממוקדת למטרות השונות שלנו – ולהצליח. לכולנו יש "צרור מפתחות לפתיחת דלתות שונות" ואנחנו מנסים כל חיינו (אם אנחנו לא מתייאשים) למצוא איזה מפתח מתאים לאיזו דלת, כדי לפתוח אותה ושיהיה לנו טוב. שיטת סילבה נותנת לנו ביד את ה-מפתח כדי לפתוח את הדלת אל הפוטנציאל שלנו ולהפוך את החיים למדהימים יותר.

 

מה היתרונות של מאמנת אישית בשיטת סילבה?

 • למאמנת אישית בשיטת סילבה יש את היכולת לתת מענה עבור כל תחום בו אנו מרגישים תקועים, לא מתקדמים בהישגים או חוששים לצאת מאזור הנוחות. הסיבה היא: שמאמנת אישית בשיטת סילבה, משתמשת בכלי העוצמתי של שיטת סילבה לבדוק קודם כל מה בתת- המודע שלנו, חוסם,מגביל או עוצר אותנו מלהתקדם… מלהעז לשנות או לפרוץ קדימה. מרגע שגילינו זאת, היא מאמנת אותנו לשנות את ה"חיווט" הזה… שלא עוזר לנו, שלא בעדנו בכלל… לחיווט חדש, מעצים, שממש סולל עבורנו את הדרך למטרה שלנו, לשינוי שאנו מתאווים לו.
 • למאמנת אישית בשיטת סילבה יש גם את ארגז הכלים העשיר והעוצמתי של שיטת סילבה שהוכיחה את עצמה ב118 מדינות ברחבי העולם ואצל יותר מ7,000,000 בני אדם. המאמנת האישית בשיטת סילבה יכולה, בהתאם לאופי האימון הנדרש למתאמן, להכין תוכנית מותאמת אישית לכל שלב.
 • למאמנת אישית בשיטת סילבה יש את האפשרות לתת אימון אישי או יעוץ אישי. עוץ אישי הוא "אימון" חד פעמי… והוא מאפשר לקבל הכוונה ותוכנית איך להמשיך לבד. אימון אישי הוא תהליך בן מספר מפגשים עליהם מחליטים במשותף המאמנת והמתאמן.
 • האימון האישי בשיטת סילבה, פתוח לאפשרויות שונות:
  התדירות – האופי המעשי של שיטת סילבה, המאמנת האישית והמתאמן יכולים לבחור בין: אימון פעם אחת בשבוע… לאימון אחת לשבועיים… שלושה שבועות… או חודש… בהתאם להתקדמות בשלבי התהליך. זה יכול להתאים הן לאנשים עסוקים מאד, הן לאנשים שזקוקים מאד למאמנת אישית ויש להם בעיות תקציב (וחשוב לציין שזה ממש לא פוגע בתהליך. להפך).
  צורת הליווי – מאמנת אישית בשיטת סילבה יכולה להתאים את צורת הליווי לצרכים של המתאמן וללוות בצורות שונות (מפגשים פנים אל פנים… מפגשים בזום… מפגש טלפוני). זה מאפשר יותר נגישות (כשהמתאמן גר רחוק מדי מכדי להגיע או אם הוא עסוק מאד מכדי "לבזבז" זמן כדי להגיע…) וזה גם מאפשר, במקרים מסוימים, יותר פתיחות (כשלא מביטים פנים אל פנים) עבור אלה שקשה להם להיפתח.

מה אתם המתאמנים מרוויחים עם מאמנת אישית בשיטת סילבה?

 • אפשרות לגלות מה מעכב / מגביל /מפחיד אותך להתקדם… או להתחיל
 • לחזק את הביטחון העצמי האישי שלך, וגם את הביטחון העצמי ביכולתך להתקדם, כי יש מישהי שמלווה אותך ו"שומרת" עליך לאורך כל התהליך.
 • להתמודד עם סטרס ולחץ. שיטת סילבה נותנת מענה לנושא זה. במסגרת האימון המאמנת האישית בשיטת סילבה תעבוד איתך על הפחתת המתח וצורת התגובה שלך כך שיתאפשר לך להתנהל ברגיעה במצבים מלחיצים עבורך ולשמור על רווחתך
 • לדעת לנהל את הזמן שלך בצורה יותר יעילה
 • עזרה בניווט באתגרים השונים… אלה שידועים מראש ואלה שצצים לאורך התהליך… בהצלחה.
 • אפשרות למקסם את הפוטנציאל שלך ולפתח מיומנויות חדשות.
 • תמיכה והדרכה במסע שלך לקראת צמיחה אישית והגשמה.

מאמנת אישית בשיטת סילבה מאמנת גם את תלמידי השיטה – שיטת סילבה – וגם כאלה שלא למדו עדיין את השיטה. לא חייבים ללמוד את שיטת סילבה כדי לקבל את ההדרכה והליווי העוצמתיים של מאמנת אישית בשיטת סילבה. יחד עם זאת אם כן תבחרו ללמוד את השיטה החיים שלכם יראו לגמרי אחרת.

שיטת סילבה היא ה – מ ת נ ה לחיים שכדאי לכל אחד להעניק לעצמו. זוהי מתנה שנותנת לנו מענה בכל תחומי החיים: אישי, חברתי, זוגי, משפחתי, עבודה, בריאות, כסף… ועוזרת לנו להתמודד טוב יותר עם האתגרים השונים שהחיים מזמנים לנו. את קורס שיטת סילבה לומדים פעם אחת ואחר כך אפשר לחזור על הקורס כמה פעמים שרוצים בחינם לכל ימי חיינו.

שיטת סילבה פותחת בפנינו את הדלת לנפלאות המוח

ומאפשרת לנו לגייס אותו על כל יכולותיו, כדי ליצור עבורנו

את החיים שאנו רוצים ולחוש רווחה ושמחה.

7,000,000 אנשים בעולם  118 מדינות  ב- 31 שפות כבר נהנים מחיים חיוביים ומוצלחים!

האם גם אתם מעוניינים לפתח את האינטואיציה?

לכוון את המוח למטרות? לייצר שינוי באמונות חוסמות?

ללמוד לחשוב בגלי אלפא ולהתחבר לתת המודע?

יכולת לייצר חשיבה חיובית? לחשוב בגלי אלפא ולהתחבר לתת המודע?

לכוון את המוח למטרות שחשובות לכם? לצמוח ולהתפתח להצלחה?

אז בואו ללמוד אצלינו כיצד עושים זאת

בקורס של שיטת סילבה!

ה מ ר ת ק !

נשמע מדהים נכון?

מוזמנים לדבר איתנו משיטת סילבה ולראות כיצד אפשר לעשות שינוי אדיר בחיים ולהתמודד ולטפל בדאגה שלכם.

לשיחת התאמה ללא עלות תירשם בלינק הבא: https://abcdefgh.ravpage.co.il/sicha?ref=Aa

לפרטים נוספים ולתיאום שיחה התקשרו אלינו:

בטלפון: רפי סילבה 03-6025756, 052-5366133

במייל: silva.liberman@gmail.com

להרשמה למיני קורס במתנה – איך לאמן את המוח שלך להצלחה

 


למידע על הקורסים והסדנאות שלנו

השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.