בוגרים מספרים על שיטת סילבה - מכון סילבה ישראל

בוגרים מספרים על שיטת סילבה


יוסף שניאור

מורה לקבלה


קורס מדהים. כל שיעור מקבלים המון כלים בצורה מאד מדוייקת ומאד יעילה. רפי ומאירה מאד זמינים לעזור בכל דבר. אני ממליץ בחום

רותי בן שחר

פנסיונרית


אחד התרגילים שיישמתי הוא כיצד להירדם בקלות וגם אם מתעוררים בלילה וחוששים מאי-יכולת הירדמות, יישמתי את התרגיל הזה וזה עזר לי מאד. פשוט נרדמתי בקלות.

רחל סיבוני

מנהלת בית ספר


אני יכולה לחלק את החיים שלי ללפני שלמדתי את שיטת סילבה ואחריה. אני יכולה בהחלט לומר, ששיטת סילבה שינתה את חיי. זה לא שלא השגתי דברים קודם. השגתי. אבל הייתי צריכה להיאבק יותר. היום באמצעות הטכניקות אני יכולה להפעיל ולהגיע לכל מטרה שארצה. אני יודעת שכל מטרה שאני אסמן, אגיע אליה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

אדי ינקו

עצמאי


לי זה עזר. זה נתן לי המון ביטחון וגם ביטחון כשאני עומד מול אנשים אני מכין את עצמי למצב שעומד להיות וזה קורה ברוב המקרים בדיוק כפי שאני מדמיין ומגיע לתוצאות שאני רוצה. ממליץ בחום.

יהודית כהן

פקידה


הייתי מאד עצבנית וחסרת סבלנות ולא מתמודדת עם יחסי העבודה שלי. לאחר הקורס, השתניתי לגמרי. הפכתי להיות רגועה, סבלנית, יחסי העבודה עם החברים שלי השתפרו וכמובן העבודה שלי הרבה יותר טובה.

עדנה ברק

פסיכולוגית


למדתי גם לפתח יכולות שכליות, גם לסמוך על האינטואיציה, גם להעלות את סף הרגיעה כדי שהמתח יהיה יותר נמוך בחיים, וגם לתרום לבריאות הפיזית והנפשית. אני ממליצה לכל אחד שרוצה להעלות את איכות החיים שלו, להגיע לקוש שפשוט עושה שינוי לטובה בחיים

ברוניה רז

מוזיקאית ומטפלת הוליסטית


כשהגעתי לקורס הייתי עם דלקת פרקים מטופלת עם זריקות ביולוגיות פעם בחודש. מאד רציתי להפסיק את התלות הזה בזריקות ביולוגיות ולהבריא את עצמי. השתמשתי בשיטה אפילו על בסיס יומיומי והתחלתי להרגיש יותר טוב. לפני הקורס לא האמנתי שאני יכולה להבריא כי הרופאים אמרו שזו מחלה כרונית לכל החיים. בעקבות התרגול הבנתי שאני כן יכולה להבריא את עצמי. היום אני מזריקה פעם בחצי שנה ואני בטוחה שבקרוב כבר לא יהיה צורך בזריקות.

דינה חינקיס

מורה לבלט


בעקבות משבר אישי הגעתי לשיטת סילבה לפני 30 שנה. גיליתי המון דברים על יכולות ואפשרויות ומאז אני משתמשת בטכניקות שלמדתי וזה תמיד עוזר לי. יש הרבה שיטות אבל בשבילי זו השיטה הכי חזקה.

ורדית גת

טיפול אנרגטי


סיימתי את הקורס בשיטת סילבה ואני ממליצה עליו לכל אחד ואחת. בעצם זה קורס חובה אפילו. מה למדתי? להיכנס לאלפא בקלות, להוריד את רמת המתח בכל רגע שאצטרך ולקחת את המטרות למקום שבו הן באמת מתגשמות.

דניאל לביא

נדל"ן


הקורס מדהים ונותן כלים במישור מאד "גשמי" ומסביר איך לקחת אותם למקום גבוה. המנחים מאירה ורפי מקסימים, נותנים תשומת לב אישית ואיכפתיים מאד. אני מאד מרוצה שלמדתי את השיטה.

יעקב ללזרי

מטפל


למדתי את שיטת סילבה לפני שנים רבות ועד היום אני משתמש בטכניקות עם המטופלים שלי.

ניקיטה גרושבסקי

סטודנט


זה מאד עזר לי ללמוד בקלות, להיותר יותר מרוכז לזכור טוב יותר את החומר ולהצליח הרבה יותר בלימודים.

מלכה קלטניק

רואת חשבון


השיטה תרמה לי להצלחה מאד גדולה בתחום המקצועי שלי, למדתי ראיית חשבון אחרי קורס סילבה. יש לי תפקיד של חשבת עם זכות חתימה ואני משתמשת בשיטה עד היום שנים רבות אחרי שהשתתפתי בקורס.

בלה עברון

שיווק באינטרנט


קורס מאד ממצה, נותן הרבה מאד כלים יישומיים, מעניינים ומרתקים. הקורס פתח בפני אפשרויות להתחבר אל עצמי, אל המודע ואל תת-המודע.

יוכי כהן

נתיבות


שיטה מדהימה! שיטה קלה ומדוייקת מאד. כל כך הרבה כלים וידעבזמן קצר. אתם זוג מדהים. העברתם את החומר בצורה ברורה ומובנת והתרגולים היו חשובים להטמעת התכנים. הגעתי מרחוק והיה שווה כל רגע וכל דקה.

גדי לירן

לוגיסטיקה


אני מרגיש שאני ממש חזרתי לעצמי. כל טכניקה שניסיתי עבדה לי. בזכות השיטה שיפרתי את הזיכרון, חיזקתי את הביטחון העצמי, הפסקתי לעשן, אני יורד במשקל והתחלתי ללמוד למרות החששות שהיו לי. לקחתי איתי תחושת מסוגלות והצלחה.

ערן דויטש

מכונאי רכב


היו לי הרבה לחצים, אי-שקט, מתח תמידי ומה שלמדתי פה זה לשלוט בסטרס, למצוא את המקום השקט בפנים, ואני ממליץ בחום כי לי זה עזר.

רומן ברלין

הייטק


אני משתמש בטכניקות לא רק כדי להוריד את הלחץ בתקופות של סטרס, אלא גם כדי לקבל החלטות. הייתה לי התלבטות גדולה לגבי הקריירה, השתמשתי בטכניקת "המעבדה" והצלחתי לקבל החלטה מה אני עושה בהמשך.

עו"ד משה בן ישי

עורך דין


אחרי הקורס של שיטת סילבה, החלטתי ללמוד משפטים למרות גילי המבוגר, הוצאתי את רשיון עו"ד והיום אני מאד מרוצה כי עשיתי את זה בקלות ובהנאה מרובה והרבה מאד הודות לטכניקות ולביטחון העצמי שרכשתי בשיטת סילבה.


הקורס עזר לי למצוא שלוות נפש ולהירגע. אני מרגישה שהטכניקות של סילבה מאד מחזקות אותי וגורמות לי להיות יותר יעילה ויותר שמחה.

מרטה פרליס


בשנת 1980 למדתי את שיטת סילבה. עשרים שנה אחרי הקורס, חליתי בפיברומיאלגיה. לא יכולתי ללכת, לא יכולתי לעשות שום תנועה בגוף והיו לי כאבים איומים. הייתי מרותקת למיטה ולא ידעתי מה לעשות. ופתאום נזכרתי שאני יכולה לרפא את עצמי עם שיטת סילבה. אחרי חודשיים התחלתי לעמוד על הרגליים, וכשהלכתי לרופא בלי קביים, הוא לא הבין איך אני עומדת על הרגליים.

משה דיין

סטודנט


אחרי הקורס של שיטת סילבה, אני הרבה יותר מרוכז, הרבה יותר רגוע, אני יכול לשבת על החומר 3-4 שעות ברציפות, אני זוכר את מה שאני לומד והזיכרון שלי השתפר הרבה יותר, ואני גם שולט בעייפות, כמעט ולא עייף, אם אני עייף אני יודע מה לעשות ותוך דקה זה עובר.

אריאל מצליח

סטודנט


בתקופה האחרונה יש לי תקופה מאד מלחיצה, עם הרבה לחץ בעבודה ובחיים. שיטת סילבה עוזרת לי להוריד את הרמות של הלחץ, לעשות פאוזה מהעומס ורגע להתחבר למוח וברגע שאני מיישם את השיטה אני מרגיש באמת שינוי לטובה.

לריסה ברלינה

קוסמטיקה


סבלתי ממיגרנות קשות והייתי חייבת לקחת כדורים שלא תמיד עזרו לי. בשנת 2008 למדתי את שיטת סילבה ומאז אני לא יודעת מה זה מיגרנות ולא לוקחת כדורים.

אריאלה סער

פנסיונרית


סבלתי מחרדת נהיגה. לא יכולתי לצאת למרחקים גם בתוך העיר. הייתה נעתקת לי הנשימה ולא יכולתי לנשום. אחרי הקורס של שיטת סילבה, התחלתי לנהוג והשתחררתי לחלוטין מהחרדה הזו בזמן נסיעה.

אייל רם

מהנדס תעשייה וניהול


במשך שנים הייתי מתקשה לזכור פרטים קטנים, שמות, תאריכים והייתי בטוח שהזיכרון שלי רע מאד. במהלך הקורס לימדו אותי שיטה איך לזכור יותר טוב ואני שמח להגיד שאני רושם הרבה פחות, זוכר הרבה יותר ופרטים שפעם הייתי שוכח, היום אני זוכר בקלות.

אולג צרצקי

סוכן ביטוח


אני סוכן ביטוח ומשתמש בטכניקות שלמדתי בשיטת סילבה כדי לצבור ולהגדיל את כמות הלקוחות בצורה שיטתית. זה עובד, זה מוחשי וזה מצליח.

אורה בהרנו


מאז שעשיתי את הקורס, החיים שלי השתנו בצורה הכי נכונה. היום אני שולטת על הכעס, לאט לאט אני לומדת לסלוח, התגובה שלי לכל מיני מצבים מאד שקולה ולא מתפרצת.

אביגיל אלמוג רם

נדל"ן


כשהגעתי לקורס המצב המנטלי שלי היה מאד מפוזר ואפרורי ומאד רציתי לשנות את זה. הצלחתי להוריד את המתח ואת הלחצים ואני מגיבה בצורה מאד רגועה ולא תקיפה, אני מרגישה שאני יותר שלווה בבית ויש לי יותר סבלנות ופוגשת יותר חברים.

משה כוכבי, ספר


הייתי מאד סקפטי בהתחלה אבל עם הזמן הבנתי שהכלים שניתנו לי פה היו כלים מצוינים, אני פחות לחוץ, הרבה יותר רגוע, יודע לצאת ממצבי לחץ במהירות המרבית, אני מרגיש טוב ואני שמח שעשתי את הקורס.

רוברט ויצמן, מטפל


בעקבות הקורס הזה הצלחתי לתכנת חלומות הרבה מאד שנים לא זכרתי חלומות אבל עכשיו אני יכול להזמין חלום ולחלום על אותו נושא שביקשתי ולקבל תשובה לשאלה ששאלתי. באמצעות הטכניקה הזו הצלחתי לפתור כמה בעיות שרציתי לפתור.

סימונה כנפו


הגעתי לקורס כדי לחדד את האינטואיציה שלי. באתי למטרה הזאת אבל קיבלתי הרבה מעבר. קיבלתי כלים מעשיים לריפוי עצמי ולחידוד האינטואיציה. נהניתי מאד מהקורס לכל אורכו ומההנחייה המקצועית. קורס ענייני, יישומי ומבטיח!

דניאל פישר קלדרון | מטפלת ב-NLP


הקורס היה מרתק. כל החודש הזה השתוקקתי להגיע כבר למפגשים. ממש קיבלתי כלים לעבודה והתחלתי לחוות תזוזה בתחומים בחיי שהיו תקועים.
אני מברכת על המידע והתכנים שקיבלתי, מבחינתי הם הבסיס להכל!

אדם גולני, מאמן אישי


אני קיבלתי רוגע. קיבלתי הורדת מפלס החרדות. קיבלתי כלים לחיים. התרגילים גרמו לי להרגשה נפלאה ולפתרון הרבה מאד עכבות שהיו לי לפני כן בחיים.

עדן לוי, סטודנטית


לפני שעשיתי את הקורס, הייתי הרבה בלחץ והיו לי הרבה אמונות מגבילות כלפי עצמי. כשהגעתי לקורס למדתי איך להיות יותר רגועה, דברים בחיים שלי התחילו להסתדר יותר. למדתי לזהות אמונות מגבילות ולשנות אותן וזה מאד העצים אותי.

משה דיין, סטודנט


אחרי הקורס של סילבה, אני הרבה יותר מרוכז, הרבה יותר רגוע, אני יכול לשבת רצוף 3-4 שעות ולהיות מרוכז בלימוד, הזיכרון שלי השתפר הרבה יותר, אני כמעט ולא עייף ואם כן, אני משתמש בטכניקה ותוך דקה זה עובר ויש לי מלא אנרגיה. אני מאד מרוצה!

דניאלה ווייצמן | אחות מוסמכת


הקורס תרם לי רבות. אני נרגעת ומגיעה להרפיה. הצלחתי לזכור מספר חלומות ואף לנתח אותם, שיפרתי את האינטואיציה ואת ההקשבה לקול הפנימי. זהו באמת אחד הקורסים הבודדים שנותן ממש מענה וכלים מעשיים ולא סתם מידע באוויר

ג'ולי מוכתר


התגברתי על עייפות כרונית שסבלתי ממנה לפני הקורס. היום אני עד 12 בלילה בלי לישון צהריים, מתפקדת עם הילדים, בעבודה, וחוזרת חדשה לגמרי!
אימון נכון של המוח עושה את ההבדל!

קליה טל – שחר


בזכות השיטה הצלחתי ליצור שינוי פנימי בגישה שלי כלפי האכילה והורדתי במשקל.
ומאז כבר 20 שנה אני שומרת על משקל תקין.

עו"ד משה בן-ישי


לפני כשנה סיימתי לימודים והוצאתי את רישיון העו"ד בעקבות הביטחון העצמי והכלים שקיבלתי מהקורס של שיטת סילבה.

שולמית כהן, גננת


אני הרבה יותר רגועה, אני מרגישה שהמוח חזר לפעול בצורה אופטימלית,
אני ממוקדת ביעדים שלי, אני מרגישה שיש לי יותר השפעה על החיים שלי ושל אחרים

למידע על הקורסים והסדנאות שלנו

השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:
  רוצים גם אתם לגלות את שיטת סילבה?

   


  למידע על הקורסים והסדנאות שלנו

  השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:   x
   סייען נגישות
   הגדלת גופן
   הקטנת גופן
   גופן קריא
   גווני אפור
   גווני מונוכרום
   איפוס צבעים
   הקטנת תצוגה
   הגדלת תצוגה
   איפוס תצוגה

   אתר מונגש

   אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

   סייגי נגישות

   למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

   רכיב נגישות

   באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.