אימון מוח, אימון מוחי, מהו אימון המוח? שיטת סילבה
אימון מוח

אימון מוח

רוב האנשים לא נמצאים בשליטה על המוח, בטח לא בצורה מודעת. אבל מוח בלי שליטה הוא כמו איש שיכור שלא מסוגל ללכת ישר ומתנדנד מצד לצד. במוח כזה המחשבות רצות בלי הפסקה, אנחנו קופצים מדבר לדבר וככה היעילות שלנו נפגעת. אנחנו לא מצליחים לעשות את כל הדברים שתכננו ולהשיג את המטרות שלנו. במצב כזה קשה להגיע לשלוות נפש מאושרת ושקט פנימי מתמשך. את כל זה פותר אימון המוח.

מהו אימון מוח?

אימון מוח, זה תהליך שבו מכוונים את המוח לכיוון התוצאות שרצינו ממש כמו בוויז. אימון המוח מאפשר לנו למקסם: את הפוטנציאל, את היכולת, את האינטואיציה והחשיבה החיובית, לחזק את הזיכרון והריכוז, לשפר את הביטחון העצמי ועוד. אימון המוח מאפשר לנו לגייס את כל יכולות המוח כדי שיעזרו לנו להגיע ליעד שקבענו לעצמנו, ובסופו של דבר לחיות חיים טובים ומאושרים יותר.

מה חשיבותו של אימון מוח?

המוח שלנו הוא כלי מדהים שעוזר לנו לשרוד בעולם המורכב של ימינו. אבל הוא כל כך עוצמתי שאסור לנו להשאיר אותו בלי שליטה. כי כשאנחנו לא שולטים במוח שלנו, הוא שולט בנו. ואז זה מדרון חלקלק שבו לא משיגים או מגיעים למה שרוצים… דבר שמוביל לדאגות, לילות בלי שינה, כאבי ראש, חוסר תפקוד, תחושת החמצה ואשמה מתמשכות ובסוף חלילה גם מחלות. ברגע שעוברים תהליך של אימון מוח, יודעים לשלוט במוח ולהיעזר בו בכל פעם שנצטרך… ואז, המוח יבצע עבורנו דברים לא פחות ממדהימים!

למי מיועד אימון מוח בשיטת סילבה?

 • לך שרוצה להפיק הרבה יותר מהיכולות הטמונות במוח שלך כדי להצליח הרבה יותר.
 • לך ששואף להתקדם יותר מהמקום בו אתה נמצא כרגע ולממש את החלומות שלך.
 • לך שרוצה לצאת מהתקיעות בתחום מסוים בחייך ולהשיג את מה שחשוב לך.
 • לך שרוצה לחיות חיים טובים יותר.

מה כולל אימון מוח בשיטת סילבה?

אימון מוח באמצעות שיטת סילבה מצליח מצד אחד להשקיט את המוח מכל מתח, לחץ, פחד, דאגה, כעס וכד', כדי לאפשר לנו להשתמש ביכולות המוח במקסימום (אי אפשר להשתמש ביכולות המוח כאשר "הרעש" הזה קיים בראש). מצד שני אימון מוח מאפשר לנו להשאיר את המוח ערני כדי להשתמש ביכולות האלה (כי השקטת המוח היא בדרך כלל פעולה טבעית לפני שינה). בנוסף, למוח יש מספר יכולות מיוחדות שרבים לא מודעים לקיומם ולשדרוג שהם נותנים למי שמשתמש בהם. אימון המוח של שיטת סילבה, מכיר לנו יכולות אלה, מאפשר לנו להתנסות בכל אחת מהן ולהשתמש בהן כדי להשיג בצורה הטובה ביותר את היעד שלנו בכל תחום שהוא.

כיצד שיטת סילבה מאמנת את המוח?

שיטת סילבה מבוססת על ניצול חכם של הפעילות החשמלית של המוח. נמצא שהמוח מייצר 4 סוגי גלים: אלפא, בטא, תטא ודלתא בהתאם לפעילות שאנו מבצעים באותו רגע. כאשר המוח מייצר גלי אלפא, אנחנו משקיטים את המוח מכל מתח או נגזרת שלו, אבל באופן טבעי המוח מייצר את גלי אלפא רק לקראת השינה, לפני היקיצה או כשאנחנו חולמים בהקיץ. אם רוצים בזמן ערות להשתמש בגלי אלפא צריך לאמן את המוח לכך. שיטת סילבה מלמדת אותך איך להגיע לגלי אלפא במודעות. במצב הזה, שבו המוח מרוכז, יעיל ויצירתי יותר  לומדים איך לכוון את המוח לכיוון המטרות והיעדים שלנו כדי להשיג אותם. זה אחד הדברים הראשונים שלומדים באימון המוח של שיטת סילבה. בנוסף באמצעות תרגול אנו מתנסים בכל אחת מהיכולת המיוחדות של המוח, וישנן חמש יכולות מיוחדות: חשיבה באלפא, המוח המרפא, גמישות המוח, אינטואיציה וה"וויז" של המוח.

מה היתרונות של אימון המוח בשיטת סילבה?

אימון מוח בשיטת סילבה קל ליישום, מאד אפקטיבי ורואים תוצאות ראשונות כבר במהלך הקורס. המוח שלך יכול להבריא אותך ממחלה, הוא יכול לגרום לך להשיל ממשקלך 50 קילו ולעזור לך להצליח בכל תחום בו תבחר. אין חלום רחוק או מורכב מדי בשבילו. אפשר ממש לחלק את החיים לפני אימון המוח ואחרי אימון המוח של שיטת סילבה.

מהי שיטת סילבה ?

שיטת סילבה היא שיטה המאפשרת לנו להפעיל את המוח בצורה שונה! אנחנו משתמשים ביכולות טבעיות שיש לכל אחד מאתנו, במצב תודעה מיוחד, שמעצים את היכולות הללו, ומאפשר לנו להשיג בהצלחה כמעט כל מטרה שנרצה.

שיטת סילבה היא שיטה מאד פרקטית וקלה ליישום ומהווה תכנית לשיפור עצמי והתפתחות אישית. התוצאות שאפשר להשיג באמצעות השיטה, הוכחו מדעית ע"י החוקר האמריקני חוזה סילבה שהמציא אותה על בסיס מחקר מדעי של למעלה מ-20 שנה.

בזכות השיטה כל אחד יכול לחדור לעולם המופלא של מוחו כדי לשאוב מתוכו פתרון לבעיות המטרידות אותו, להפיג מתחים ולחצים, לשפר את הבריאות, ואת מערכות היחסים, לחזק את הריכוז, הזיכרון ולפתח את האינטואיציה.

המוח שלנו הוא כמו מחשב על, עם יכולות אדירות שרק מחכות להתגלות. קורס בסיסי בשיטת סילבה יפתח לכם צוהר לעולם חדש של אפשרויות, וילמד אתכם כיצד לרתום את כוח המוח שלכם לטובתכם.

הצטרפו למיליוני אנשים ברחבי העולם שכבר נהנים מחיים טובים יותר:

 • הרפיה ושלווה: למדו טכניקות יעילות להתמודדות עם לחץ וחרדה.
 • שינוי אמונות מגבילות: התגברו על מחשבות שליליות ופתחו חשיבה חיובית.
 • הגשמת מטרות: הגדירו יעדים ברורים ותכננו את הדרך להצלחה.
 • חיבור לתת המודע: גלו את הפוטנציאל האישי הטמון בכם.
 • פיתוח האינטואיציה: קבלו החלטות נכונות יותר וסימכו על תחושת הבטן שלכם
 • בריאות מיטבית: שמירה על בריאות תקינה

בקורס תלמדו:

 • טכניקות הרפיה עמוקות: השתחררו מהסטרס והגיבו ברוגע.
 • חשיבה באלפא: רמת מודעות מיוחדת המאפשרת חשיבה אחרת וגישה לתת המודע.
 • חשיבה חיובית: למדו לחשוב חיובי ושנו את האמונות שלכם ממגבילות למעצימות
 • שיפור הזיכרון והריכוז: זיכרו דברים בקלות רבה יותר והתמקדו במשימות.
 • חיזוק האינטואיציה והיצירתיות: פתחו פתרונות חדשניים וחשיבה מקורית.
 • להפעיל את המוח המרפא: שפרו את הבריאות, זרזו החלמה והפיגו כאבים.
 • תכנות חלומות: תזמינו חלום כדי לפתור בעיה או אתגר.
 • תקשורת סובייקטיבית: איך להעביר מסר למישהו אחר בלי לדבר איתו.
 • הדמיות מודרכות: עשו שימוש בכוח הדמיון להשגת מטרות.

הקורס מתאים לכולם:

 • אנשים המעוניינים לשפר את איכות חייהם.
 • מי שרוצה להצליח באתגרים שונים או לפתור בהצלחה בעיות.
 • אנשים שרוצים לשפר את הבריאות ולהתגבר על כאבים פיזיים.
 • מי שרוצה מערכות יחסים טובות עם יקיריו, עם עצמו, עם כסף ועם אחרים
 • כל מי שרוצה להגשים חלומות ולפתח את הפוטנציאל האישי שלו.
 • כל מי שמעוניין לחיות ברווחה ולממש את היעוד שלו.

אל תחכו, הירשמו עוד היום לשיחת התאמה אישית ללא עלות!


רוצים גם אתם לגלות את שיטת סילבה?

 


למידע על הקורסים והסדנאות שלנו

השאירו פרטים ונציג של מכון סילבה יחזור אליכם בהקדם:  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.