עדות של משפחה

"כל משפחתי כבר השתתפה בקורס סילבה ועכשיו בנותיי עדי ושני בקורס פעם שניה. עדי הוכיחה לעצמה ולסובבים אותה שהיא מיוחדת ומצליחנית ושיש לה את האפשרות להשיג כל מה שרק תרצה. לשני, עצם הידיעה שיש לה את הכלים ושהיא יודעת להשתמש בהם, מאפשר לי בטור אבא להיות שליו ורגוע. ניצן הקטנה שלנו בת שש ואנו מחכים בקוצר רוח שתתחיל. אני בטוח שאין מתנה יקרה יותר שאנו כהורים יכולים לספק לילדינו". אביגדור יעקב

 

"אני נעזרת מאד ב"שלוש האצבעות" ובהרפיות להשגת המטרות שאני מציבה לעצמי. זה לא שלא השגתי דברים לפני, אבל עם שיטת סילבה השגת המטרה מהירה יותר וקל הרבה יותר. צורת המחשבה שלי יותר חיובית, אני יותר רגועה, השתפרתי בדברים שרציתי ואני מרוצה ממה שנתן לי קורס סילבה". עדי יעקב (14)

"למדתי הרבה דברים בקורס סילבה שמאד עזרו לי, הרבה שיטות שמאפשרות להצליח בחיים, לא לפחד ולהשיג את מה שאני רוצה ואני בטוחה שעוד יתרום לי בהמשך הדרך".

שני יעקב (11)

משפחת יעקב זה לא מקרה נדיר. הורים רבים שלמדו את שיטת סילבה בעצמם, שולחים את ילדיהם לקורס הילדים אחרי שהם התנסו בשיטה. ואכן יש יתרונות רבים שגם ההורים וגם הילדים עברו את הקורס: זה מקרב מאד בין ההורים לבין הילדים כי הם יכולים לשבת ביחד, לבצע תרגילים, לשוחח על המטרות שרוצים להשיג וכתוצאה מכך, ההורים מבינים יותר מה עובר על הילדים, מה הם חושבים ומרגישים וכיצד לעזור להם יותר.

בפייסבוק

מתנה-תרגיל לרגיעה "הפסקת 12 הדקות"

לקבלת התרגיל מלא את הפרטים הבאים
מייל
שם
טלפון

התרגיל ישלח אליך לתיבת הדואר