ספרים

 

שיטת סילבה לשליטה שכלית

סילבה ח., ומייל פ. שיטת סילבה לשליטה שכלית, אור עם, תל אביב, 1987. זהו הספר הראשון על שיטת סילבה ששיפר את חייהם של מיליוני-אנשים בעולם.

שיטת סילבה לשליטת המוח על הדינמיקה הנפשית

סילבה ח., וגולדמן ב., שיטת סילבה לשליטת המוח על הדינמיקה הנפשית, אור עם, תל אביב, 1991 . הדינמיקה הנפשית מלמדת כיצד להשתמש בטכניקות של הרפיה פעילה כדי "לראות" את הפתרון לכל בעיה ולהשתמש במוח כדי לממש אותו במציאות.

שיטת סילבה למנהלים ולאנשי עסקים

סילבה ח., וסטון ר. שיטת סילבה למנהלים ולאנשי עסקים, אור עם, תל אביב, 1989. ספר זה מיועד לאנשי-עסקים שרוצים ללמוד כיצד למצאו פתרונות יצירתיים לבעיות, לשפר את יכולת הריכוז והזיכרון ולקבל החלטות טובות יותר.

למכור בכוח המוח לפי שיטת סילבה

סילבה ח., וברנד א.למכור בכוח המוח לפי שיטת סילבה, אור עם, תל אביב, 1993. בספר זה מוסבר כיצד אפשר לנצל את יכולתו המופלאה של המוח כדי לשפר באופן משמעותי את מיומניות המכירה.

שיטת סילבה חשוב ושפר את הכושר הגופני

סילבה ח., שיטת סילבה חשוב ושפר את הכושר הגופני, אור עם, תל אביב, 1998 . רוב הספורטאים- ו בעיקר הספורטאים האוליפיים המקצוענים- משלבים כיום גם אימונים מנטליים בתכנית האימונים הרגילה שלהם. רבים מהם משתמשים בשיטת סילבה כדי לפתח את כושרם הגופני ולשפר את הישגיהם. גם אתם יכולים לנהוג כמותם.

לעצור את המתח לקידום אישי

ליברמן ט. וליברמן ר., לעצור את המתח לקידום אישי, הוצאת הקיבוץ המאוחד, תל אביב, 1996. הספר מקנה בסיס תיאורטי ומעשי להתמודדות עם מתחים בצורה קלה ויעילה.

אתה הנך המרפא,שיטת סילבה לריפוי עצמי

סילבה ח., וסטון ר. אתה הנך המרפא,שיטת סילבה לריפוי עצמי, אור עם, תל אביב, 1994. ספר זה ילמד אתכם כיצד להשתמש במוחכם ולצעוד בביטחון לקראת בריאות טובה.

שיטת סילבה לחשיבה שכלית על חושית

אור עם, תל אביב, 2001 בספר זה תלמדו סדרת טכניקות מיוחדות שתעזורנה לכם להתגבר על המחסומים להצלחה ולשפר את יכולתכם להגשים את יעודכם בחיים.

שיטת סילבה לשיפור הצד השני של המוח

סילבה ח., וסטון ר., שיטת סילבה לשיפור הצד השני של המוח, אור עם ,תל אביב, 1992. כיצד להשתמש בחלק הימני, היצירתי של המוח ולהגיע להרבה יותר הישגים בכל תחום שתבחר.